Dieta i Rehabilitacja

Fizjoterapia

Fizjoterapeutą w naszym Centrum Treningowym jest Marek Domaniak. To osoba wszechstronna, którą cechuje najwyższa precyzja i profesjonalizm.

Koncepcje pracy, które stosuję to przede wszystkim PNF, Neurac, terapie manualne według Freddyego Kaltenborna i Karela Lewita, a także Kinesiology Taping, czy techniki tkanek miękkich.

Korzyści jakie płyną z bliskiej współpracy trenera i fizjoterapeuty dla Twojego zdrowia, bezpieczeństwa i długofalowych efektów są nieocenione. Stały nadzór pozwala na szybką interwencje już na pierwszych etapach, zanim cokolwiek złego będzie się działo. To momentalnie eliminuje wszelkie zagrożenia i pozwala osiągnąć pełne zadowolenie z treningów i życia osobistego. Kliknij i poznaj szczegóły:


Dieta i Suplementacja

Naszym ekspertem z zakresu dietetyki i suplementacji jest Klaudia Lampa. To osoba z ogromnym doświadczeniem, wiedzą i pasją.

Współpraca z zakresu dietetyki oparta jest na szczegółowym wywiadzie ponieważ dieta musi zostać precyzyjnie dobrana pod indywidualne potrzeby, wtedy przynosi najlepsze efekty.

Na czym polega konsultacja? Na konsultacji wykonywane jest specjalistyczne badanie pomiarów składu ciała oraz sylwetki, a następnie omawiane są dotychczasowe błędy w żywieniu i uświadomienie ich konsekwencji. Następnie dla każdej osoby indywidualnie dobierana jest nowa dieta, aby służyła lepszemu zdrowiu i sylwetce, a także potrzebom treningowym. W trakcie jeżeli konieczna dobierana jest również odpowiednia suplementacja.

Dlaczego warto? Regularnie prowadzimy sportowców w różnych dyscyplin (trójbój siłowy, bikini fitness, lekkoatletyka, futbol amerykański), którym pomagam utrzymywać wysoką formę treningową zarówno w przygotowaniach do zawodów jak i w off seazonie. A także osoby początkujące, które chcą poprawić jakość swojego życia.