Patrycja Kołacz


Poszukujesz profesjonalisty, któremu powierzysz opiekę nad swoją sylwetką i sprawnością fizyczną? Przykładasz wagę do bezpieczeństwa i poprawnej techniki? Masz wątpliwości, jakie metody zastosować, by osiągnąć założone cele? Jeżeli tak to gwarantuję Ci, że podczas współpracy przy miłej atmosferze osiągniemy świetne efekty. Tak gwarantuję! Oto dlaczego:

Zdrowy styl życia i trening to moja największa pasja. Jestem trenerką personalną i zawodniczką bikini fitness, dlatego mam za sobą tysiące godzin treningów, podczas których miałam okazje poznać sposoby na dobrą formę w stopniu zaawansowany. Regularnie jestem uczestniczką wielu szkoleń i warsztatów o tematyce treningu siłowego i żywienia w sporcie. A niedawno poszłam o krok dalej i zostałam studentką Żywienia Człowieka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

W pracy z klientami uwzględniam ich indywidualne potrzeby, możliwości i cele, dzięki czemu jestem w stanie zagwarantować bezpieczne i efektywne treningi, wyeliminować dolegliwości bólowe i sprawić, by trudne poświęcenia i ograniczenia stały się przyjemną drogą do realizacji celów takich jak: redukcja tkanki tłuszczowej, budowa masy mięśniowej, siły, wytrzymałości i ogólnie pojętej sprawności fizycznej. Moim priorytetem jest, by przekazać współpracującym ze mną osobom wiedzę na temat treningu i odpowiedniego odżywiania, która w praktycznym zastosowaniu zapewni im komfort życia, pewność siebie i bezcenną satysfakcję. Jeżeli oprócz tego cenisz również miłą atmosferę podczas treningu, to świetnie się dogadamy ponieważ oprócz efektów gwarantuję, że u mnie nie ma miejsca na nudę i monotonię. Zapraszam Cię na konsultacje lub trening: