Wojciech Jusiel


Jestem Strength Coach-em (trenerem sportów siłowych), trenerem personalnym, oraz założycielem szkoły Strength Coach Certification i jej wykładowcą. Chociaż regularnie pracuję ze Sportowcami, Trenerami Personalnymi i Prowadzę Utytułowanych Kulturystów, to tak naprawdę założyłem Centrum Treningowe, aby pomagać Osobom Początkującym. Być może właśnie takim jak Ty. Pomagam w powrocie do zdrowia, zwiększeniu siły i polepszeniu swojej atrakcyjności. Gdy widzę jak moi klienci stają się sprawniejsi i szczęśliwsi czuję wielką satysfakcję.

Traktuję swoją pracę bardzo odpowiedzialnie, dlatego jako jeden z dwóch certyfikowanych Strength Coach-ów w naszym kraju posiadam tytuł PICP (międzynarodowy certyfikat sportów siłowych) Level 2, zdobyty w szkole najbardziej znanego trenera sportów siłowych na świecie – Charlesa Poliquina. To bardzo wymagająca szkoła, w której dopracowałem techniki treningowe do perfekcji, zdobyłem wiedzę oraz umiejętności, które są dostępne jedynie na najwyższych szczeblach wtajemniczenia. Zrobiłem to ponieważ chcę dać moim klientom to, co najlepsze.

Dzięki temu, że ukończyłem Politechnikę Wrocławską na kierunku teleinformatyka ze stopniem magistra inżyniera posiadam niezwykłe zdolności analityczne. Połączyłem je z wiedzą naukową z biomechaniki ruchu i anatomii mięśni, a następnie z powodzeniem przeniosłem ją na praktykę treningową. Takie nowoczesne i innowacyjne na polskim rynku podejście do treningu siłowego prowadzi do maksymalizacji efektów w treningu, przy niespotykanym do tej pory poziomie bezpieczeństwa.

Jeżeli chcesz zmienić swoją sylwetkę, zwiększyć ilość energii i pozbyć się zbędnych kilogramów, to mogę Ci pomóc. Obiecuje Ci świetną atmosferę i efekty widoczne z treningu na trening. Trenowanie ze mną to coś więcej niż liczenie ilości powtórzeń, to rozpoczęcie przygody zarówno ze sportem i odpowiednim odżywianiem, jak i zmianą podejścia do życia oraz samego siebie. Chcesz od życia więcej? Kliknij w przycisk poniżej i rozpocznijmy współpracę.